Overzicht bedrijven

Bedrijfsnaam Website Gemeente Sector
A.T.S. nv https://www.atsgroep.be 9820 Merelbeke Techniek, engineering, productie
Aaltra https://www.aaltra.eu 9090 melle Telecom, ICT
Aanwervingshuis https://www.aanwervingshuis.be 8500 Kortrijk Human resources
ABB https://new.abb.com/benelux/en/careers 1654 Huizingen Techniek, engineering, productie
Accenture https://www.accenture-insights.be/en-us 1000 Brussels Telecom, ICT
ACE Ingenieurs- en Adviesbureau https://ace.eu/nl/ 9000 Gent Techniek, engineering, productie
Aclagro - Member of Square Group https://www.jobs.squaregroup.be 9032 Wondelgem Bouw en immobiliën
Actum Services https://www.actum.be 8970 Poperinge Techniek, engineering, productie
ACV West-Vlaanderen https://www.acv-west-vlaanderen.be 8800 Roeselare Dienstverlening
Adecco Personnel Services https://www.adecco.be 8500 Kortrijk Human resources
Ago International https://www.ago.be 8500 Kortrijk Human resources
AGO Jobs & HR https://www.ago.jobs 8500 Kortrijk Dienstverlening
Agristo https://www.agristo.com/nl 8531 Harelbeke Voeding en landbouw
ALMECO NV https://www.almeco.be 7700 Moeskroen Techniek, engineering, productie
Alpro CVA https://www.alpro.com 8560 Wevelgem Voeding en landbouw
AMALO BV https://www.amalo.be 8770 INGELMUNSTER Techniek, engineering, productie
Artes Group https://www.artesgroup.be/ 9150 Kruibeke Bouw en immobiliën
Attentia https://www.attentia.be 9000 Gent Dienstverlening
Auxilios https://www.auxilios.be 8800 Roeselare Techniek, engineering, productie
AXI https://www.loqutus.com 9051 Sint-Denijs-Westrem Telecom, ICT
Axxes https://axxes.com/ 9000 Gent Telecom, ICT
az groeninge https://www.azgroeninge.be/jobs 8500 Kortrijk Gezondheidszorg, beauty
Barco nv https://www.barco.com/en/ 8500 Kortrijk Techniek, engineering, productie
BeHeCON https://www.behecon.be/ 9000 Gent Techniek, engineering, productie
Belfius Bank en Verzekeringen https://www.belfius.be/jobs 1210 Brussel Financiën, verzekeringen, recht
Bits of Love https://www.bitsoflove.be 8200 brugge Telecom, ICT
BMSvision http://www.bmsvision.com 8500 Kortrijk Techniek, engineering, productie
Bright Plus Career Makers https://www.brightplus.be 8500 Kortrijk Human resources
BrightAnalytics https://www.brightanalytics.eu 8830 Hooglede Telecom, ICT
C&W Logistics https://www.cwlogistics.be/nl/over-ons 8500 Kortrijk Telecom, ICT
Calibrate https://calibrate.be 2650 Edegem Telecom, ICT
Callens https://www.callens.eu 8790 Waregem Techniek, engineering, productie
Capgemini https://www.capgemini.com/be-en/careers/ 1831 Diegem Telecom, ICT
Cebeo https://Www.cebeo.be 8790 Waregem Verkoop
Ceratec N.V. https://www.ceratec.be 7782 Ploegsteert Techniek, engineering, productie
CEVI https://www.cevi.be 9000 Gent Telecom, ICT
ChipSoft https://www.werkenbijchipsoft.be 2600 Antewerpen Telecom, ICT
Clarebout Potatoes NV https://www.clarebout.com 8950 Nieuwkerke Voeding en landbouw
Cloud Innovation https://www.cloudinnovation.be 9000 Gent Telecom, ICT
CMC nv https://www.cmcnv.com 9600 Ronse Telecom, ICT
Codit https://www.codit.eu 9050 Ledeberg Telecom, ICT
Comate bvba https://www.comate.be 3000 Leuven Techniek, engineering, productie
ConXioN https://www.conxion.be/newhome/ 8540 8540 - Deerlijk (West-Vlaanderen) Telecom, ICT
Cruden BV https://www.cruden.com 1086 Amsterdam Onderzoek en ontwikkeling
Daikin A/C Belgium https://www.daikin.be 1300 Wavre Bouw en immobiliën
Daikin Europe NV https://www.daikin.eu/ 8400 Oostende Techniek, engineering, productie
Debreuck Neirynck nv https://www.d-n.be 8800 Roeselare Telecom, ICT
Decat https://www.decat.be 8600 Pervijze Techniek, engineering, productie
Decospan NV https://www.decospan.be 8930 Menen Techniek, engineering, productie
Decupere & Partners https://www.denp.be 8900 Ieper Financiën, verzekeringen, recht
Defensie https://www.werkenbijdefensie.be 8310 brugge Overheid en non-profit
DEKIMO https://www.dekimo.com/wp/dekimo/ 8500 Kortrijk Techniek, engineering, productie
delaware https://www.delaware.pro/en-BE/Careers 8500 Kortrijk Telecom, ICT
Deloitte Belgium http://www.deloitte.com/be/mycareer 1930 Zaventem Dienstverlening
Democo Group https://democogroup.com/nl/democo 3500 Hasselt Bouw en immobiliën
DevLab.Career - We put the D back into Development - Hiring https://www.devlab.career/ 9050 Gent Telecom, ICT
DMS Communications https://www.dms.be 8200 Brugge Marketing en communicatie
DX-Solutions BVBA https://dx-solutions.be/ 8530 Harelbeke Telecom, ICT
Easypay https://www.easypay-group.com/nl_BE/ 8760 Meulebeke Dienstverlening
e-BO Enterprises NV https://www.ebo-enterprises.com 8900 Ieper Telecom, ICT
Eca Robotics Belgium SRL https://www.ecagroup.com 7700 Mouscron Techniek, engineering, productie
elekti https://www.elekti.be/ 8930 Menen Techniek, engineering, productie
Elia https://www.elia.jobs/nl 1000 Brussel Techniek, engineering, productie
Elmos https://www.elmos.be 2800 Mechelen Telecom, ICT
ElmosExpert https://www.elmosexpert.be 2800 Mechelen Telecom, ICT
elva - ONiKi https://www.tengroup.be/ 8500 Kortrijk Techniek, engineering, productie
Engi Talents https://www.engitalents.com 8800 Roeselare Techniek, engineering, productie
Ergon Recruitment https://www.ergon.jobs 8500 Kortrijk Human resources
European Centre for Clinical Research Training https://eccrt.com/ 1060 Brussels Onderwijs en opleiding
EY Belgium https://www.eyjobs.be 1831 Diegem Dienstverlening
Familiehulp VZW https://www.familiehulp.be 1020 Brussel Sociaal, cultureel, sport
Familiezorg West-Vlaanderen vzw https://www.familiezorg-wvl.be 8000 Brugge Overheid en non-profit
Financial Resources & Projects NV https://www.financialresources.be 8560 Moorsele Financiën, verzekeringen, recht
FOD Economie, K.M.O., Middenstand en Energie https://economie.fgov.be/nl 1210 Brussel Overheid en non-profit
FOD Financiën https://financien.belgium.be/nl/ 1030 Brussel Overheid en non-profit
Forum Jobs https://www.forumjobs.be 8500 Kortrijk Bouw en immobiliën
Galloo nv https://www.galloo.com 8930 Menen Techniek, engineering, productie
GO! onderwijs van de Vlaamse gemeenschap https://www.g-o.be 1000 Brussel Onderwijs en opleiding
Gourmand Pastries https://www.gourmandpastries.com/nl/home 7700 Moeskroen Voeding en landbouw
GREENYARD FROZEN https://www.greenyard.group/divisions/frozen 8840 westrozebeke Voeding en landbouw
HACO NV https://www.haco.com 8800 Roeselare Techniek, engineering, productie
Harvey Nash https://www.harveynash.be 1702 Groot-Bijaarden Telecom, ICT
Hays https://www.hays.be 8500 Kortrijk Human resources
Howest https://www.howest.be 8500 Kortrijk Onderwijs en opleiding
HR Mentor https://www.mentor-hr.be 8020 Ruddervoorde Dienstverlening
i.deeds nv https://www.ideeds.be/ 8790 Waregem Telecom, ICT
ie-net ingenieursvereniging vzw https://www.ie-net.be 2018 Antwerpen Dienstverlening
i-mens https://www.i-mens.be 8500 Kortrijk Gezondheidszorg, beauty
In The Pocket https://www.inthepocket.com 9000 Gent Telecom, ICT
Indie Group BV https://www.indiegroup.be 8550 Zwevegem Telecom, ICT
Innologic BV https://www.innologic.be/ 8554 Sint-Denijs Chemie
Intracto NV https://www.intracto.com/ 9000 Gent Telecom, ICT
Inuits https://inuits.eu/ 2930 Brasschaat Telecom, ICT
IS4U https://www.is4u.be 2550 Kontich Telecom, ICT
Itineris https://www.itinerisjobs.com/ 9051 Sint-Denijs-Westrem Telecom, ICT
Jan De Nul NV http://www.jandenul.com/ 9308 Hofstade, Aalst Bouw en immobiliën
Joris Ide Nv https://www.joriside.be 8750 Zwevezele Techniek, engineering, productie
Jungheinrich https://www.jungheinrich.be/ 3001 Heverlee Techniek, engineering, productie
KBC Groep https://www.kbc.be/jobs 1080 brussel Financiën, verzekeringen, recht
Keuringsbureau Motorvoertuigen NV https://www.km.be 8400 Oostende Dienstverlening
Kipco-Damaco https://www.kipcodamaco.com 8780 Oostrozebeke Voeding en landbouw
Kohera NV https://kohera.be 2550 Kontich Telecom, ICT
Konvert Office Kortrijk https://www.konvert.be 8500 Kortrijk Human resources
Kortrijk https://www.stadkortrijk.be 8500 Kortrijk Overheid en non-profit
Kortrijk XPO BV https://www.kortrijkxpo.com/ 8500 Kortrijk Overheid en non-profit
KU Leuven Campus Kulak Kortrijk https://www.kuleuven-kulak.be 8500 Kortrijk Onderwijs en opleiding
Lagom Engineering https://lagom.jobs.be 8830 Hooglede Human resources
Let's Work https://www.letswork.be 8800 Roeselare Human resources
Liantis https://www.liantis.be / www.liantis.jobs 8000 Brugge Human resources
Lidl https://werkenbijlidl.be 9820 Merelbeke Voeding en landbouw
M2Q http://m2q.be/nl 2550 Kontich Telecom, ICT
Maxicon https://www.maxicon.be 8800 Roeselare Techniek, engineering, productie
Meat&More http://www.meatandmore.be/jobs 9880 Aalter Voeding en landbouw
Metanous http://www.metanous.be/ 9890 Vurste Telecom, ICT
Milco https://milcobel.com/ 9120 Kallo Voeding en landbouw
Move Interim https://www.move-interim.be 8500 KORTRIJK Human resources
Mulder Natural Foods https://www.mulder.be 8800 Roeselare (Beveren) Techniek, engineering, productie
Nexios Group https://www.nexiosit.com/ 1800 Vilvoorde Telecom, ICT
Noël Franklin https://www.noelfranklin.com 8530 Harelbeke Techniek, engineering, productie
November Five https://www.novemberfive.co 2000 Antwerpen Telecom, ICT
Numble https://www.numble.be/ 9000 Gent Telecom, ICT
NV Bekaert SA https://www.bekaert.com/jobs 8550 Zwevegem Techniek, engineering, productie
NV Deroo loonwerken https://www.derooloonbedrijf.be 8640 Westvleteren Techniek, engineering, productie
Objective International N.V. https://www.objt.com 9260 Wichelen Telecom, ICT
Orbid https://www.orbid.be 9820 Merelbeke Telecom, ICT
Ordina Belgium https://www.ordina.be/ 2800 Mechelen Telecom, ICT
Oxida https://www.oxida.be/nl 8490 Brugge Techniek, engineering, productie
Page Personnel https://www.pagepersonnel.be 1050 Elsene Human resources
Partners in Accountancy https://www.pia.be 8800 Roeselare Financiën, verzekeringen, recht
Pattyn Packing Lines https://www.pattyn.com 8000 Brugge Techniek, engineering, productie
Picanol Group https://www.picanolgroup.com 8900 Ieper Techniek, engineering, productie
Proviron Functional Chemicals https://www.proviron.com 8400 Oostende Chemie
PsiControl https://www.psicontrol.com 8900 Ieper Techniek, engineering, productie
PwC Belgium https://www.pwc.be 1932 Sint-Stevens Woluwe Financiën, verzekeringen, recht
Qite https://www.qite.be 9000 Gent Telecom, ICT
Randstad https://www.randstad.be 1082 Brussel Human resources
Renson Ventilation NV https://www.renson.eu 8790 Waregem Techniek, engineering, productie
RFN sarl http://www.rfn.fr/ 59299 BOESCHEPE Dienstverlening
Robert Half https://www.roberthalf.be/nl 1702 Groot-Bijgaarden Human resources
Roularta Media Group https://roularta.be 8800 Roeselare Marketing en communicatie
Savaco https://www.savaco.com 8500 Kortrijk Telecom, ICT
SBB Accountants & Adviseurs https://www.werkenbijsbb.be 3000 Leuven Financiën, verzekeringen, recht
ScioTeq https://www.scioteq.com 8500 Kortrijk Techniek, engineering, productie
Sentia Belgium NV https://www.sentia.com 9080 Lochristi Telecom, ICT
Skedify nv https://www.skedify.me 9000 Gent Telecom, ICT
SKYLINE COMMUNICATIONS https://skyline.be/jobs/ 8870 Izegem Telecom, ICT
Smals https://www.smals.be 1060 Brussel Telecom, ICT
Sobinco https://www.sobinco.com 9870 Zulte Techniek, engineering, productie
Soft Naert https://www.soft-naert.be 8870 Izegem Telecom, ICT
SpotIT https://www.spotit.be 9820 Merelbeke Telecom, ICT
Stad Harelbeke https://www.harelbeke.be 8530 Harelbeke Human resources
Stadsbader https://www.stadsbader.com 8530 Harelbeke Bouw en immobiliën
Start People https://www.startpeople.be/nl 8500 Kortrijk Human resources
Start People - Jobinson https://www.startpeople.be 8500 Kortrijk Human resources
Student.be https://www.student.be 1150 Sint-Pieters-Woluwe Human resources
Studio Emma https://www.studioemma.com 8200 Brugge Telecom, ICT
Studio Hyperdrive https://studiohyperdrive.be/ 2550 Kontich Telecom, ICT
Synergie Belgium https://www.synergiecareers.be 2018 Antwerpen Human resources
Televic http://televic.com/ 8870 Izegem Telecom, ICT
Titeca Accountancy https://www.titeca.be 8800 Roeselare Financiën, verzekeringen, recht
Tobania https://www.tobania.be 1853 Strombeek-Bever Dienstverlening
Tormans bv https://www.tormansjobs.be 2440 Geel Techniek, engineering, productie
TriFinance https://trifinance.com/en-be 2600 Berchem Financiën, verzekeringen, recht
Trustteam NV https://www.trustteam.be 8500 Kortrijk Telecom, ICT
TVH group nv https://werkenbijtvh.be 8790 Waregem Logistiek, transport en aankoop
Typhoon NV https://www.typhoon.be 8791 Beveren-Leie (Waregem) Techniek, engineering, productie
UGent / UGent Campus Kortrijk https://www.ugent.be 8500 Kortrijk Onderwijs en opleiding
UNILIN https://jobs.unilin.com/ 8710 Wielsbeke Techniek, engineering, productie
Unique https://www.unique.be 2000 Antwerpen Human resources
Uptime Group nv https://www.uptimegroup.be 2650 Edegem Telecom, ICT
Valtech Group https://valtechgroup.eu 8930 Menen Techniek, engineering, productie
Vandelanotte https://www.vandelanotte.be/nl 8500 Kortrijk Financiën, verzekeringen, recht
VDL Bus Roeselare https://www.werkenbijvdl.nl/vdl-bus-roeselare 8800 Roeselare Techniek, engineering, productie
VGD https://be.vgd.eu/nl 1780 Wemmel Financiën, verzekeringen, recht
vind! https://www.vindeenjob.be 8800 Roeselare Human resources
Vintecc BV https://www.vintecc.com 8800 Roeselare Techniek, engineering, productie
Vitalo Industries NV https://www.vitalo.net 8760 Meulebeke Techniek, engineering, productie
Vivaldi Software https://www.bizzmine.com 8500 Kortrijk Telecom, ICT
Vivalyte BV https://www.vivalyte.com 8560 Wevelgem Techniek, engineering, productie
VLTRAC BOHEZ https://www.vltracbohez.be 8908 Vlamertinge Bouw en immobiliën
voestalpine Sadef https://www.voestalpine.com/sadefcareer/ 8830 Gits Techniek, engineering, productie
Volvo Group Belgium https://www.mijnvolvojob.be 9041 Oostakker Logistiek, transport en aankoop
VRT https://jobs.vrt.be/nl/vacatures 1043 Brussels Telecom, ICT
WAAK https://jobs.waak.be 8520 Kuurne Techniek, engineering, productie
Walters People https://www.walterspeople.be/ 1050 Brussel Dienstverlening
Wienerberger https://www.wienerberger.be 8500 Kortrijk Techniek, engineering, productie