Overzicht bedrijven

Bedrijfsnaam Website Gemeente Sector
9Altitudes https://www.9altitudes.com/ 8500 Kortrijk Telecom, ICT
Aanwervingshuis https://www.aanwervingshuis.be 8500 Kortrijk Human resources
Absolute Jobs https://absolutejobs.be 8800 Roeselare Human resources
Abylsen https://abylsen.com/?lang=nl-BE 1050 Brussel Techniek, engineering, productie
ACE Development & Engineering https://ace.eu 9000 Gent Techniek, engineering, productie
ACV West-Vlaanderen https://www.hetacv.be 8800 Roeselare Sociaal, cultureel, sport
Adecco Personnel Services https://www.adecco.be 1702 Groot-Bijgaarden Human resources
AG. https://jobs.aginsurance.be/nl/default 1000 Brussel Financiën, verzekeringen, recht
Agilitas Group https://agilitasgroup.be/nl 2800 Mechelen Human resources
Agristo https://www.agristo.com/ 8710 Wielsbeke Voeding en landbouw
AIB NV https://www.ago.jobs/be/nl/ 8500 Kortrijk Dienstverlening
AllPhi NV https://www.allphi.eu/ 9820 Merelbeke Telecom, ICT
Amaron bvba https://amaron.be/ 8755 Ruiselede Telecom, ICT
Anacura https://www.anacura.com 9940 Evergem Onderzoek en ontwikkeling
Andress Consulting https://www.andress.be 9700 Oudenaarde Human resources
Ardo https://ardo.com/nl 8850 Ardooie Voeding en landbouw
Artes Group https://www.artesgroup.be/ 9150 Kruibeke Bouw en immobiliën
Ashfield Engage https://ashfieldengage.com/nl-be/ 1930 Zaventem Verkoop
Attentia https://www.attentia.be 9000 Gent Dienstverlening
Axxes https://www.axxes.com/ 9000 Gent Telecom, ICT
AZ Delta https://www.azdelta.be/nl 8800 Roeselare Telecom, ICT
az groeninge https://www.azgroeninge.be/jobs 8500 Kortrijk Gezondheidszorg, beauty
Balta nv https://www.baltagroup.com/ 8710 Sint-Baafs-Vijve Techniek, engineering, productie
Barco https://www.barco.com 8500 Kortrijk Techniek, engineering, productie
Beaulieu International Group N.V. https://bintg.com/nl 8790 Waregem Techniek, engineering, productie
Bebotax BV https://www.bebotaxjobs.be 9810 Nazareth Financiën, verzekeringen, recht
Bekaert NV https://www.bekaert.com/ 8550 Zwevegem Techniek, engineering, productie
BEOBANK NV https://www.beobank.be 1000 Brussel Financiën, verzekeringen, recht
BizzMine / Vivaldi Software https://www.bizzmine.com 8500 Kortrijk Telecom, ICT
BMS bv https://www.bmsvision.com/ 8500 Kortrijk Techniek, engineering, productie
Bofisc https://www.bofisc.be/ 8800 Roeselare Financiën, verzekeringen, recht
Bond Moyson West-Vlaanderen https://jobs.devoorzorg-bondmoyson.be/ 8500 Kortrijk Overheid en non-profit
Bosschaert Aannemingen https://www.bosschaert.be 8500 Kortrijk Bouw en immobiliën
Braem NV https://www.braem.com 8610 Handzame Techniek, engineering, productie
Bright Plus https://www.brightplus.be 8500 Kortrijk Human resources
Bright Potentials https://www.brightpotentials.be/nl 8020 Oostkamp Financiën, verzekeringen, recht
BrightAnalytics https://www.brightanalytics.eu 8830 Gits Telecom, ICT
Bühler Benelux https://www.buhlergroup.com 2800 Mechelen Techniek, engineering, productie
buro Nexus BV https://www.buronexus.com/be/ 2600 Berchem Techniek, engineering, productie
C&W Logistics https://www.cwbrainpower.be 8500 Kortrijk Telecom, ICT
Calibrate Groep https://calibrate.be 9050 Gent Telecom, ICT
Callens Willy nv https://www.callens.eu 8790 Waregem Techniek, engineering, productie
Capgemini Belgium NV/SA https://www.capgemini.com/be-en/ 1831 Diegem Telecom, ICT
CCV Belgium & CCV Lab https://www.ccv.eu 8900 Ieper Telecom, ICT
Cegeka https://www.cegeka.com/nl-be/jobs 3500 Hasselt Telecom, ICT
Ceratec N.V. https://www.CERATEC.eu 7782 PLOEGSTEERT Techniek, engineering, productie
Cevi nv https://www.cevi;be 9000 Gent Telecom, ICT
Chipsoft België BV https://www.chipsoft.be 2600 Antwerpen Telecom, ICT
Clarebout Potatoes NV https://www.clarebout.com 8950 Nieuwkerke Voeding en landbouw
Cloud Innovation https://www.cloudinnovation.be 9000 Gent Telecom, ICT
CNH Industrial Belgium https://cnhind-zedelgem.be 8210 Zedelgem Techniek, engineering, productie
Codifly https://codifly.be/ 9300 Aalst Telecom, ICT
Codit BV https://www.codit.eu/en/ 9050 Gent Telecom, ICT
Comate BVBA https://www.comate.be 3000 Leuven Techniek, engineering, productie
Conessence https://www.conessence.com 9000 Gent Human resources
Construx https://www.construx.eu/nl/ 8531 Hulste Techniek, engineering, productie
Contec https://contec.be/ 8500 Kortrijk Techniek, engineering, productie
ConXioN https://www.conxion.be/newhome/ 8540 Deerlijk Telecom, ICT
Cookie Crunchers (Talent-IT) https://www.cookiecrunchers.be 2030 Antwerpen Telecom, ICT
CSP Zeebrugge Terminal https://www.thuishavenjobs.be 8380 Zeebrugge Logistiek, transport en aankoop
DACHSER Belgium N.V. https://be.dachser-career.com/ 7700 Mouscron Logistiek, transport en aankoop
Daikin Europe NV https://www.daikin.eu/en_us/customers.html 8400 Oostende Techniek, engineering, productie
Dataline Holding nv https://www.dataline.eu/nl 8210 Loppem Telecom, ICT
DECAT empowering places https://www.decat.be/nl 8630 Veurne Techniek, engineering, productie
Decathlon Belgium https://Decathlon.be 8500 West- en Oost-Vlaanderen Verkoop
Decospan NV https://www.decospan.com 8930 Menen Techniek, engineering, productie
Decostere Accountancy https://www.decostere.be/ 8580 Avelgem Financiën, verzekeringen, recht
Deduco International nv https://www.shelfiepro.be/nl/ 8500 Kortrijk Telecom, ICT
Dekimo https://www.dekimo.com/ 8500 Kortrijk Techniek, engineering, productie
delaware BeLux https://www.delaware.pro/en-be 8500 Kortrijk Telecom, ICT
Deloitte Belgium https://www.deloitte.com/be/mycareer 1930 Zaventem Dienstverlening
Demeyer Geert bvba https://www.vytech.be 8930 Menen Techniek, engineering, productie
Democo Group https://democogroup.com/nl/democo 9820 Merelbeke Bouw en immobiliën
DMS Communications https://www.dms.be 8200 Brugge Marketing en communicatie
EASI Leuven https://easi.net 3000 Leuven Telecom, ICT
Easykit https://easykit.be/ 3110 Rotselaar Techniek, engineering, productie
elekti https://www.elekti.be/ 8930 Menen Techniek, engineering, productie
Engicon https://www.geldof.be 8530 Harelbeke Techniek, engineering, productie
EQUANS https://jobs.equans.be/nl/ 1000 Brussel Techniek, engineering, productie
ESC bv https://www.esc.be 9810 Nazareth Telecom, ICT
Ethias NV https://jobs.ethias.be/front/nl 3500 Hasselt Financiën, verzekeringen, recht
Experis https://www.experis.be 9031 Drongen Dienstverlening
EY Belgium https://www.eyjobs.be 1831 Diegem Dienstverlening
Familiehulp VZW https://www.familiehulp.be/jobs 1210 Brussel Sociaal, cultureel, sport
Financial Resources & Projects NV https://www.financialresources.be 8560 Moorsele Financiën, verzekeringen, recht
Finvision https://finvision.careersite.be/nl 8710 Waregem Financiën, verzekeringen, recht
Fluvius SO CV https://jobs.fluvius.be/ 9090 Melle Techniek, engineering, productie
FOD Financiën https://www.jobfin.be 1030 Schaarbeek Financiën, verzekeringen, recht
Forum Jobs https://www.forumjobs.be 8800 ROeselare Bouw en immobiliën
Frucon² n.v. https://www.nayan.be/ 8850 Ardooie Telecom, ICT
Galloo NV https://www.galloo.com 8930 Menen Techniek, engineering, productie
Gentis nv https://www.gentisrecruitment.com/en/ 1150 Brussel Human resources
Gourmand Pastries https://www.gourmandpastries.com 7700 Moeskroen Voeding en landbouw
Gravelart bvba https://www.gravelart.be/nl/ 8210 Zedelgem Bouw en immobiliën
GREENYARD FROZEN BELGIUM NV https://www.greenyard.group 8840 westrozebeke Voeding en landbouw
Group Monument https://www.monument.be/nl/ 8870 Ingelmunster Bouw en immobiliën
Harvey Nash Belgium https://www.harveynash.com 1702 Dilbeek Human resources
HAYS https://www.hays.be/nl/student 8500 Kortrijk Human resources
Hogeschool VIVES https://www.vives.be 8500 Kortrijk Overheid en non-profit
Howest Academy https://www.howest.be 8500 Kortrijk Onderwijs en opleiding
HR MENTOR https://www.mentor-hr.be 8020 Ruddervoorde Human resources
HUMANITI https://www.humaniti.eu 1502 LEMBEEK Telecom, ICT
i.deeds nv https://www.ideeds.be/ 8790 Waregem Telecom, ICT
I-care Group https://www.icareweb.com 7000 Mons Techniek, engineering, productie
ie-net ingenieursvereniging vzw https://www.ie-net.be 2018 Antwerpen Dienstverlening
In The Pocket https://www.inthepocket.com 9000 Gent Telecom, ICT
Indie Group BV https://indiegroup.be 8550 Zwevegem Telecom, ICT
Infrabel https://infrabel.be 1060 Brussel Overheid en non-profit
Ingenium https://www.ingenium.be 8200 Sint-Andries Techniek, engineering, productie
Initeam https://www.initeam.com 8870 IZEGEM Telecom, ICT
IS4U https://www.is4u.be 2550 Kontich Telecom, ICT
ITINERIS NV https://www.itineris.net/ 9051 Sint-Denijs-Westrem Telecom, ICT
JACOPS NV https://www.jacops.be 8540 Deerlijk Bouw en immobiliën
Jan De Nul https://www.jandenul.com/ 9308 Aalst Techniek, engineering, productie
Joris Ide https://joriside.be 8750 Zwevezele Techniek, engineering, productie
Jungheinrich NV https://www.jungheinrich.be 3001 Leuven Techniek, engineering, productie
KBC https://www.kbc.be/jobs 1080 Brussel Financiën, verzekeringen, recht
Keuringsbureau Motorvoertuigen https://www.km.be 8400 oostende Techniek, engineering, productie
Kohera NV https://kohera.be/nl/ 2550 Kontich Telecom, ICT
Konvert NV https://www.konvert.be 8500 Kortrijk Human resources
Kortrijk Xpo https://www.kortrijkxpo.com 8500 Kortrijk Dienstverlening
KPMG België https://careers.kpmg.be/graduates/ 8500 Kortrijk Dienstverlening
KU Leuven https://www.kuleuven.be 8500 Kortrijk Onderwijs en opleiding
Leap Forward http://leapforward.be 9000 Ghent Creatieve jobs
Lecot NV https://www.lecot.be 8501 Heule Bouw en immobiliën
Let's Work https://www.letswork.be 8800 Roeselare Human resources
Liantis https://www.liantis.be 8000 Brugge Dienstverlening
Logflow NV https://www.logflow.be 8020 Oostkamp Logistiek, transport en aankoop
M2Qnv https://www.m2q.be 8500 Kortrijk Telecom, ICT
Mahieu Construct https://www.mahieu-construct.be 7780 Komen Bouw en immobiliën
mateco IT https://mateco.eu 8500 Kortrijk Telecom, ICT
Meat&More http://www.meatandmore.be/jobs 9880 Aalter Voeding en landbouw
Melexis https://www.melexis.com 8900 Ieper Techniek, engineering, productie
MIG Motors https://www.migmotors.be 9940 Evergem Techniek, engineering, productie
Ministry of Solar https://www.ministryofsolar.be 8755 8755 - Ruiselede (West-Vlaanderen) Techniek, engineering, productie
Mintus https://werkenbij.mintus.be/ 8000 Brugge Gezondheidszorg, beauty
Moore Belgium https://www.moore.be/nl 1020 Brussel Financiën, verzekeringen, recht
Mulder Natural Foods https://www.mulder.be 8800 Roeselare Voeding en landbouw
Mydibel NV https://www.mydibel.be 7700 Moeskroen Techniek, engineering, productie
Myldes nv https://www.myldes.be 7711 Dottignies Bouw en immobiliën
Nationale Bank van België https://jobs.nbb.be/nl 1000 Brussel Financiën, verzekeringen, recht
Nexios IT https://www.nexiosit.com/ 1800 Vilvoorde Telecom, ICT
Next Apps https://www.nextapps.be 9160 Lokeren Telecom, ICT
Noël Franklin https://www.noelfranklin.com 8530 Harelbeke Techniek, engineering, productie
Numble https://numble.be/ 9000 Gent Telecom, ICT
Objective International NV https://www.objt.com 9260 Wichelen Telecom, ICT
Orbid nv https://www.orbid.be/ 9820 Merelbeke Telecom, ICT
Ordina https://www.ordina.be/ 2800 Mechelen Telecom, ICT
Ormit Talent https://www.ormittalent.be 1150 Woluwe-Saint-Pierre Dienstverlening
Oxida, Technical HR Experts BV https://www.oxida.be 8400 Oostende Techniek, engineering, productie
Page Personnel https://www.pagepersonnel.be 9000 Gent Human resources
Passwerk - TRplus https://www.passwerk.be 8800 Roeselare Telecom, ICT
Pauwels Consulting https://www.pauwelsconsulting.com/ 1831 Diegem Human resources
Picanol Group https://www.picanolgroup.com 8900 Ieper Techniek, engineering, productie
Planet Talent https://www.planet-talent.com/ 9140 Temse Telecom, ICT
Pollet Water Group https://www.polletgroup.com 8790 Waregem Chemie
PROVIRON FUNCTIONAL CHEMICALS NV https://proviron.com/ 8400 Oostende Chemie
PwC Belgium https://www.pwc.be/en/careers.html 1831 Machelen Financiën, verzekeringen, recht
Randstad https://www.randstad.be 1082 Brussel Human resources
Renson Ventilation NV https://www.renson.eu 8790 Waregem Techniek, engineering, productie
RFN https://www.rfn.fr 8970 POPERINGE Dienstverlening
ROBERT HALF BV https://www.roberthalf.be 1702 Groot-Bijgaarden Human resources
Roularta Media Group https://www.mijntoekomstbijroularta.be 8800 Roeselare Marketing en communicatie
RP One (IT) https://www.rp-one.eu/ 1800 Vilvoorde Telecom, ICT
Salesforce https://www.salesforce.com/ 1000 Brussels Verkoop
Savaco https://www.savaco.com 8500 Kortrijk Telecom, ICT
Savic Group https://www.savic-group.com/ 8500 Kortrijk Techniek, engineering, productie
SBB Accountants & Adviseurs https://www.sbb.be/nl 3000 Leuven Financiën, verzekeringen, recht
ScioTeq https://www.scioteq.com/en 8500 Kortrijk Techniek, engineering, productie
Scott Automation https://www.scottautomation.be 8540 Deerlijk Techniek, engineering, productie
SD Worx https://www.thebigyes.eu/nl-be/home/ 2000 Antwerpen Human resources
Skyline Communications https://www.skyline.be/jobs 8870 Izegem Telecom, ICT
Skylux NV https://skylux.eu/nl-be 8530 Harelbeke Bouw en immobiliën
Smals https://www.smals.be 1060 Brussel Telecom, ICT
spotit https://spotit.be 9820 Merelbeke Telecom, ICT
Square Group https://jobs.squaregroup.be 9032 Wondelgem Bouw en immobiliën
Stad Gent http://jobs.gent.be 9000 Gent Overheid en non-profit
Stad Ieper https://www.ieper.be 8900 Ieper Overheid en non-profit
Stad Kortrijk https://werkenbijkortrijk.be 8500 Kortrijk Overheid en non-profit
Stad Roeselare https://www.roeselare.be/ 8800 Roeselare Dienstverlening
Stadsbader https://www.stadsbader.com/nl 8530 Harelbeke Bouw en immobiliën
Stedelijk Onderwijs Gent https://stad.gent/nl/werken-ondernemen/werken/ 9000 gent Onderwijs en opleiding
Stow https://www.stow-group.com/nl-BE 8587 Spiere-Helkijn Techniek, engineering, productie
Sweco https://www.swecobelgium.be 1000 Brussel Techniek, engineering, productie
Sweet Mustard https://www.sweetmustard.be 8500 Kortrijk Telecom, ICT
Synergie Belgium https://www.synergiecareers.be 2018 Antwerpen Human resources
Takeda (Baxalta Belgium Manufacturing sa/nv for invoicing) https://www.takeda.com/en-be/ 7860 Lessines Chemie
Talentus NV https://www.talentus.be 2610 Wilrijk Human resources
TE Connectivity https://www.tejobs.be 8020 Oostkamp Techniek, engineering, productie
Technical HR Experts BV https://www.oxida.be 8400 Oostende Techniek, engineering, productie
Teledyne FLIR Intelligent Transportation Systems https://www.flir.com 8510 Marke Telecom, ICT
Televic Group https://www.televic.com 8870 Izegem Techniek, engineering, productie
TENgroup https://www.tengroup.be 8500 Kortrijk Techniek, engineering, productie
The Job Store https://www.thejobstore.be 8500 Kortrijk Human resources
Thinkme ICT https://thinkme.be 8501 Bissegem Telecom, ICT
Titeca Accountancy NV https://www.titeca.be 8800 Roeselare Financiën, verzekeringen, recht
TREMEC https://www.tremec.com/careers.php 8210 Zedelgem Techniek, engineering, productie
Trustteam https://www.trustteam.be 8500 Kortrijk Telecom, ICT
TVH Equipment https://www.sleutelfunctie.be 8790 Waregem Techniek, engineering, productie
TVH Parts Holding nv https://werkenbijtvh.be 8790 Waregem Techniek, engineering, productie
Typhoon https://www.typhoon.be 8791 Beveren-Leie Techniek, engineering, productie
UGent Campus Kortrijk https://www.ugent.be/campus-kortrijk/nl 8500 Kortrijk Onderwijs en opleiding
Unilin Group https://www.unilin.com/nl 8710 Wielsbeke Techniek, engineering, productie
Unique https://www.unique.be 2000 Antwerpen Dienstverlening
Valtech Group https://www.valtechgroup.eu/nl 8930 Menen Techniek, engineering, productie
Van Marcke https://www.vanmarcke.com/jobs/nl 8511 Kortrijk Verkoop
Vandewiele nv https://jobs.vandewiele.com/nl 8510 Marke Techniek, engineering, productie
Vandorpe BV https://www.vandorpe.be 8560 Gullegem Bouw en immobiliën
Vanheede Environment Group https://www.vanheede.com 8940 Geluwe Techniek, engineering, productie
VDL Bus Roeselare https://Www.werkenbijvdl.be 8800 Roeselare Techniek, engineering, productie
Verhelst Bouwmaterialen https://werkenbijverhelst.be 8460 Oudenburg Bouw en immobiliën
VGD Accountants & Belastingconsulenten https://werkenbijvgd.be/nl 8500 Kortrijk Dienstverlening
VINCI ENERGIES BELGIUM https://www.vinci-energies.be 1130 Brussel Bouw en immobiliën
Vinçotte https://www.vincotte-jobs.be/nl 1800 Vilvoorde Techniek, engineering, productie
vind! https://www.vindeenjob.be 8800 Roeselare Human resources
Volvo Car Gent https://www.volvocargent.be 9000 Gent Techniek, engineering, productie
Volvo Group Belgium https://www.volvogroup.com/be-nl/careers.html 9041 Oostakker Techniek, engineering, productie
vzw i-mens https://www.i-mens.be 9000 Zwijnaarde Gezondheidszorg, beauty
vzw O.L.V. van Lourdes ziekenhuis Waregem https://www.werkenbijolvw.be 8790 Waregem Gezondheidszorg, beauty
WAAK https://www.waak.be 8520 Kuurne Techniek, engineering, productie
WeGroup nv https://wegroup.be 9000 Gent Telecom, ICT
Werken aan Howest https://www.howest.be 8500 Kortrijk Onderwijs en opleiding
Wever & Ducré https://www.weverducre.com/ 8500 Kortrijk Verkoop
Wienerberger https://www.wienerberger.be/ 8500 Kortrijk Bouw en immobiliën
Working in Brussels https://www.workinginbrussels.com/ 1040 Brussels Dienstverlening